Mostné odvodňovače

Na stiahnutie

 • pdf GPC DWD System
  Všeobecné obchodné podmienky nákupu a dodávky (PL)
  File size: 337 kB
 • pdf TUV DWD System
  Mostné odvodňovače (EN)
  File size: 2 MB
 • pdf Katalog DWD
  Prislusenstvo Mostovych Objektov
  File size: 3 MB
 • pdf Certifikát IBDiM
  DWD System - Mostné odvodňovače (PL)
  File size: 508 kB

Mostové odvodňovače DWD sa rozdeľujú na produkty Premium a Standard. Oba tieto produkty majú požadované certifikáty podľa normy EN 124 a sú chránené Európskym vzorom.

Navyše je ponuka rozdelená na niekoľko typových rozmerových rád: 300×400, 300×500 atď.

Mostné odvodňovačeV ponuke sú odvodňovače určené pre mostné, cestné a železničné inžinierske objekty. Široká škála konštrukčných riešení odvodňovačov DWD umožňuje jednoduché zvolenie odvodňovača pre konkrétny inžiniersky projekt. Okrem toho máme v ponuke odvodňovače. Máme tiež odvodňovače s priskrutkovaným odtokovým hrdlom, používané o.i. pri výstavbe mostov, metódou postupného vysúvania. Ponúkané odvodňovače sú štandardne vyrobené z vysokokvalitnej sféroidnej liatiny.

Existuje možnosť vyrobenia odvodňovačov z akostnej nehrdzavejúcej ocele alebo šedej liatiny. V porovnaní s inými všeobecne používanými materiálmi na trhu, odvodňovače vyrobené zo sféroidnej liatiny sa vyznačujú podstatne lepšou pevnosťou a kvalitou Odvodňovače vyrobené zo sféroidnej liatiny sa vyznačujú podstatne lepšou pevnosťou a kvalitou, v porovnaní s inými všeobecne používanými materiálmi v Poľsku.

Najdôležitejším, revolučným riešením v typovej rade odvodňovačov DWD Premium je použitie regulačného venca so schodíkmi/zubami umožňujúcimi reguláciu polohy výšky korpusu s mrežou odvodňovača v rozsahu 0 – 60 mm. Vďaka použitiu rektifikačných skrutiek, existuje aj možnosť regulácie sklonu v rozsahu 0 – 5% vďaka použitiu regulačných skrutiek. V typovej rade DWD Stabdard dodatkové použitie regulačných skrutiek umiestnených v korpuse odvodňovača umožňuje plynulú reguláciu výšky v rozsahu 0 – 20 mm a naklonenie v rozsahu 0 – 5%.
Vďaka použitiu kombinácie týchto riešení existuje možnosť súčasnej regulácie výšky, priečneho a pozdĺžneho sklonu, ako aj otočenia mriežky odvodňovača. Toto unikátne riešenie dáva možnosť správneho osadenia odvodňovača počas výstavby, ako aj prípadnej regulácie počas opráv objektov bez nutnosti kompletnej rekonštrukcie mostových odvodňovačov. Je to veľká výhoda pre správcov mostov.

Mostné odvodňovače

Naše riešenia sa navyše vyznačujú:

Mostné odvodňovačeMostné odvodňovače

Naši klienti: